Ekibimizle tanışın

Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz, Türkiye pazarında büyümeniz için size yardımcı olacak! Ekip üyelerimiz hakkında kısa bilgileri aşağıda görebilirsiniz.
Simay SOYLU
Direktör

Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan ve Siyaset Bilimi Bölümü'nde yüksek lisansını tamamlayan Simay, ilk olarak İstanbul'daki Fransız bankası CIC'de proje sorumlusu göreviyle kariyerine başladı. Türkiye pazarında uzun vadeli iş geliştirme projelerinde yer aldı ve 2009 yılında ERAI Türkiye'nin ülke müdürü oldu. 2015 yılında ERAI Türkiye'nin hisselerini devraldı, şirketin direktörü olarak kariyerine devam etti. Bugün, Türkiye pazarını keşfetmeye istekli olan uluslararası şirketlere iş geliştirme ve iş yönetimi faaliyetlerindeki deneyimleri ile destek olmaktadır.

Özgün YALCIN
İş Geliştirme Müdürü

Galatasaray Üniversitesi Siyaset Biliminde yüksek lisansını tamamlayan Özgün, uluslararası şirketlerle ticari ilişkiler konusunda deneyimlidir. 100'den fazla küresel şirkete Türkiye projelerinde yardımcı olmuştur. Kariyerine 2011 yılında Proje asistanı olarak başladı ve 2015 yılından bu yana ERAI Türkiye'nin İş Geliştirme Müdürü olarak çalışmaya devam etmektedir. Uluslararası şirketlerin projeleriyle A’dan Z’ye ilgilenmesinin yanı sıra ERAI Türkiye’nin tüm faaliyetlerini koordine etmekten de sorumludur.

Ilgaz AKYÜREK
Proje Sorumlusu

İstanbul Üniversitesi'nden mezun olan proje sorumlusu Ilgaz, sosyal medya yönetimi, çevrimiçi iletişim, tüketici davranışı analizi ve hızlı tüketim ürünleri (FMCG), teknoloji ve medya gibi alanlarda kapsamlı pazar araştırmaları konusunda uzmandır. Halkla ilişkiler ve etkinlik yönetimi konularında da deneyimlidir.

Tulay CAN
Proje Sorumlusu

Lyon Lumières Üniversitesi'nden mezun olan Tülay, Türkiye'de LES MILLS ve MAPED, Fransa'da VIASOURCING ve Lüksemburg'da IMS şirketlerinde çalıştı. Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Şirketler için proje yönetimi ve iş geliştirme, pazar araştırması, müşteri ilişkileri yönetimi ve eğitim / atölye çalışmalarında deneyimlidir.

Nehir KOSTEK
IK ve Finans Uzmanı

Nehir, insan kaynakları ve muhasebe konularında deneyimlidir ve 2014 yılından bu yana şirketin finans ve idari işlerinden sorumludur.

Ezgi CEYLAN
Yönetici Asistanı

2021'de aramıza katılan Ezgi, ofis içindeki iletişimi sağlamakla görevlidir ve tüm departmanların asistanlığını yapmaktadır.

Pelin YILDIZ
İş Geliştirme ve Pazarlama Danışmanı

Sorbonne Üniversitesi mezunu olan Pelin, ABD, Hindistan ve Ekvator'da kazandığı iş tecrübelerinden sonra 2013 yılında ekibimize katılmıştır. Uluslararası iş geliştirme ve pazarlama danışmanı olarak görevini sürdürmektedir.

Celalettin KÜLTEKİN
Finans ve Muhasebe Müdürü

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Celalettin, 25 yılı aşkın bir süredir vergi denetimi ve muhasebe konusunda uzmanlaşmıştır. 13 yıl boyunca bağımsız finansal danışman olarak tecrübe kazandıktan sonra Finans ve Muhasebe Müdürü olarak ekibimize katılmıştır.

Ferit Gökçen ERMAN
Hukuk Danışmanı

İstanbul Üniversitesi mezunu olan hukuk danışmanımız Gökçen, ticaret hukuku, vergi hukuku ve idare hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır ve on yıldan fazla deneyime sahiptir. Birçok şirket kuruluşu ve şirket evliliği projesinde görev almıştır. Türkiye pazarına atacağınız ilk adımdan itibaren yasal danışmanınız olacaktır.

Bora SOYLU
Endüstri Danışmanı

Bora, bireysel ve ticari araçlar, jeneratörler, inşaat ve tarım makineleri sektörlerinde yedek parça konusunda 15 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Perakende, toptan satış, bayii yönetimi ve satın alma konularında uzman olan Bora daha önce Fiat Türkiye, Ford Türkiye ve Agco (Massey Ferguson, Fendt, Laverda Valtra) için çalışmıştır.