ERAI Turkey is a successful company based in Istanbul that specializes in supporting the implementation of businesses in the Turkish market.

Pazardaki potansiyelinizi analiz edin

Yeni bir pazara girmeden önce o pazarı tüm yönleriyle tanımak, uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler için son derece önemlidir. Yeni bir pazarı anlamanın ve analiz etmenin en iyi yolu ise o pazardaki bir uzmanla çalışmak ve pazardaki fırsatları değerlendirmek için ayrıntılı pazar araştırması talep etmektir.

Her ülkenin iş hayatında ve günlük yaşamda kendine özgü gelenekleri vardır. ERAI Türkiye size, Türkiye pazarında sektörünüzle ilgili her ayrıntıyı öğrenebilmeniz ve yeni bir pazara girme adımınızla ilgili değerlendirmelerinizi ayrıntılı bir şekilde yapabilmeniz için detaylı pazar araştırmaları sunmaktadır.

En ideal iş ortağını seçin

Yeni bir pazara girdikten sonra, işinizi geliştirmek için iş ortaklarına ihtiyacınız olacak. ERAI Türkiye olarak potansiyel tüm iş ortaklarıyla tanışmanız ve en iyi seçimi yapabilmeniz için sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda beklentilerinizi tespit ederek işinizi kolaylaştırmaya hazırız.

ERAI Türkiye olarak her adımınızda size rehberlik ediyoruz ve şirketinizin Türk pazarında işini geliştirmesi için ideal Türk iş ortağınızı buluyoruz. Ayrıca toplantılarınız sırasında size eşlik ediyoruz. Karar aşamasında size yardımcı olmak için yorumlarımızı sunuyoruz.

İşletmeniz için ideal çalışma alanı

ERAI Türkiye ofisleri, İstanbul’un Anadolu yakasındaki en büyük ticaret bölgesinde yer almaktadır. ERAI TÜRKİYE, bir ofiste ihtiyaç duyacağınız her şeyi, olağanüstü konfor ve kalite ile sunmaktadır.

Ofislerimiz Efekta Mimarlık tarafından tasarlanan ve İstanbul’un kalbinde yer alan Business İstanbul Plaza’da bulunmaktadır. Kapalı ofislerimizden birini ya da ortak kullanım alanında bulunan bir masayı seçebilirsiniz. Size, toplu taşıma araçlarıyla kolayca erişilebilen, merkezi bir konumda, rahat bir çalışma alanı sunuyoruz.

Ofis kiralamanın yanı sıra, işletmeniz için sanal ofis hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Nerede olursanız olun, Türkiye’deki yasal adresiniz ERAI Türkiye ofis adresi olacaktır.