İş Geliştirme

Pazar Potansiyelinin Tespiti

ERAI Türkiye; pazar araştırması, sektör analizi, iletişime geçilecek kişilerin teyit edilmesi, tanıtım gezisi organizasyonu veya keşif turu gibi hizmetleri ile işletmenizin Türkiye’deki potansiyelini kolaylıkla değerlendirmenize olanak sağlar. Hizmetlerimizi her zaman şirketinizin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendirerek size en doğru ve en etkili hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İş Ortağı ve Tedarikçi Araştırması

Türkiye’de ideal iş ortağı ve tedarikçi arayışı şirketler için çok önemli bir adımdır. Seçim kriterlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, distribütörünüzü, satış temsilcinizi, tedarikçinizi, potansiyel müşterilerinizi bularak ürün ve/veya hizmetlerinize göre Türkiye pazarındaki potansiyelinizi keşfetmek için bize danışabilirsiniz.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Back-office / Satış destek hizmetleri (BPO)

ERAI Türkiye olarak, Türkiye’deki faaliyetlerinizin başlamasını ve gelişmesini destekleyecek back-office/satış destek hizmetleri sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz size en uygun satış destek hizmetini sağlayacak ve size de sadece satışlarınıza odaklanmak kalacak!

DETAYLAR İÇİN

İdari asistanlık hizmetleri

İşletmenizin kolay gözüken önemli işleri bir profesyonel için fazla zaman alıcı ve oyalayıcı olabilir. ERAI Türkiye olarak, şirketinizin günlük aktivitelerinin sorunsuzca yürütülmesi için size idari asistanlık hizmetleri ile destek oluyoruz. Bu sayede, işinize yoğunlaşmanızı engelleyebilecek her türlü günlük faaliyet ile sizin yerinize özenli bir şekilde ilgileniyoruz.

DETAYLAR İÇİN

Bağlı Şirket/ Şube Kuruluşu

Şirketinizin Türkiye şubesini kurma projeniz mi var? Ya da bir Türk şirketiyle şirket birleşmesi veya bir Türk şirketini satın almayla mı ilgileniyorsunuz? ERAI Türkiye, projenizi başarıya ulaştırmak için, projenizin her adımında size destek olmak ve yardım etmek için yanınızda olacaktır.

DETAYLAR İÇİN

Türkiye’de şirket kurmadan İş Kurma ve Süreç Yönetimi

Türkiye’de şirket kurmadan iş kurma ve süreç yönetimi hizmetimiz sayesinde henüz tüzel kişi olarak varlık göstermeden de faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’deki faaliyetlerinizi destekleyip kolaylaştıracak, tamamlayıcı hizmet portföyümüzle de yanınızdayız.

DETAYLAR İÇİN