Türkiye’de yabancı sermayeli şirket kurma ve süreç yönetimi

Hosting / Ofis Kiralama Hizmetleri

ERAI Türkiye ofisleri, İstanbul’un Anadolu yakasının en büyük plazalar bölgesinde bulunmaktadır. Esnek kiralama sözleşmelerimiz sayesinde ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak çalışma ortamını sunuyoruz. Ofislerimiz tamamlayıcı hizmetlerimizle birlikte çalışma veriminizi arttırmaya yönelik konfor sunmaktadır. Başarılı projeler geliştirmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için size sıcak ve samimi bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayarak bize ulaşın.

Sanal Ofis Hizmetleri

ERAI Türkiye’nin sunduğu sanal ofis çözümleri sayesinde kolayca şirket kurabilir, bu adres üstünden kargo ve postalarınız gönderilir/kabul edilir, gelen aramalarınız cevaplanır ve size sadece işinizi büyütmek kalır!

Neden ERAI Türkiye’nin sanal ofis hizmetlerini seçmelisiniz?

  • Türkçe, İngilizce ve Fransızca bilen ekibimiz tüm çağrılarınızı yönetebilmektedir.
  • Diğer tamamlayıcı hizmetlerimizle birlikte siz sadece işinizi büyütmenize odaklanacaksınız
  • Şu an ERAI Türkiye’nin sanal ofis hizmetinden faydalanan pek çok uluslararası firma bulunmaktadır.

Profesyonelliğimiz beklentilerinizi aşacaktır!

Profesyonel işe alım ve headhunting hizmetleri

ERAI Türkiye, Türkiye’de resmi şirketi olan ya da olmayan tüm yerli ve yabancı firmaların işe alım süreçlerinde destek olmaktadır. ERAI Türkiye, hem var olan şirketlerin işe alım süreçlerini A dan Z’ye yönetebilmekte hem de kendi bünyesinde profesyonel işveren hizmetleri sunmaktadır. ERAI Türkiye, 1000’den fazla güncel özgeçmişten oluşan bir veri tabanına sahiptir ve kriterlerinize en uygun adayı bulmak için kariyer web siteleri üzerinden de arayışa devam ederek en ideal adayları seçer. Şirketiniz adına aranılan pozisyona en uygun adayı tespit etmek için ilk görüşmeleri yapar. Bu aşamadan sonra size uygun aday listesini sunar. Siz en uygun adayı seçip iş sözleşmesini tamamladıktan sonra, bürokratik prosedürler hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. ERAI Türkiye sunduğu eşsiz Profesyonel İşveren Hizmeti (PEO-Professional Employment Organization Hizmeti) sayesinde sizin adınıza her şeyle ilgilenir.

ERAI Türkiye ekibi tüm bu diğer detaylarla ilgilenirken, çalışanınızın yalnızca işine odaklanabilmesi için bir ofis de sağlayabilir.

Profesyonel işveren hizmetleri (PEO Hizmeti)

Bürokratik süreçlerle uğraşmadan, sadece sizin şirketiniz için çalışmak üzere Türk veya yabancı bir personel istihdam edebilirsiniz böylece, Türkiye’de yasal bir şirket kurmadan bir ya da birden fazla çalışan istihdam edebilirsiniz. Profesyonel İşveren Hizmetimiz sayesinde çalışanlarınızı ERAI Türkiye bordrosu üzerinden işe alarak piyasayı test edebilir ve zaman kaybetmeden işlerinize odaklanabilirsiniz.

Çalışanlar İçin Oryantasyon ve Destek Hizmetleri

Uzman ekibimizle beraber yanınızdayız!

Türkiye pazarında yeni olan çalışanların pazarın ve sektörlerinin tüm inceliklerini anlamaları karmaşık ve zorlu olabilir. Birkaç nedenden dolayı bir koçluk hizmeti önerilir:

    • Çalışanlarınızın verimliliğini en üst düzeye çıkarabilir,

<liÇalışanlarınız Türkiye pazarında iş yapma biçimlerini daha kolay anlayabilir,

  • Pazar için tutarlı bir strateji belirleyebilir,
  • Türkiye’nin ticari kuralları ve yasaları daha rahat anlayabilir,
  • Çalışma alanı ile ilgili proje yönetimi ile işlerinizi rahatlıkla yürütebilirsiniz.

 

Kalite Kontrol ve Tedarik Yönetimi

ERAI Türkiye, faaliyetiniz hangi alanda olursa olsun Türkiye’deki tedarikçinizi sizin adınıza denetler ve değerlendirir. İş ortaklarınızın / distribütörlerinizin ya da tedarikçilerinizin üretim, paketleme ve sevkiyat süreçlerini inceler ve süreç hakkında sizi düzenli bir şekilde bilgilendiririz. Bize verdiğiniz kriterlere ve isteklerinize göre tedarikçinizi kontrol edebiliriz. ERAI Türkiye; tekstil, otomotiv, inşaat, teknoloji, havacılık ve savunma vb. dahil her sektörden Türk tedarikçinizle olan ilişkilerinizi güvenli bir şekilde sürdürmeniz için sizlere her zaman destek olacağız.