İş Ortakları Araştırması

umbrella company / PEO service in Turkey

İş Ortakları Araştırması

Türkiye’deki ideal iş ortağı arayışı yabancı şirketler için çok önemli bir adımdır. Şirketinizin ihtiyaç ve beklentilerine bağlı olarak, uzman ekibimiz potansiyel yerel şirketleri araştırır ve şirketiniz için:

  • distribütör,
  • satış temsilcisi,
  • Tedarikçi,
  • potansiyel müşteriler, vb.

listesi hazırlar. Liste tamamlandıktan sonra, ekibimiz tarafından her bir şirketle tek tek iletişime geçilir. Tüm şirketlerle görüşme sağlanıp, değerlendirildikten sonra uygun bulunmayan şirketler elenerek kısa liste oluşturulur. Bu aşamada, ekibimiz şirketinizle sürekli irtibatta kalarak uygun bulduğunuz şirketlerle toplantılarınızı organize eder ve dilerseniz toplantılarınız süresince de size eşlik eder.

Keşif turunda da olduğu gibi, ekibimiz toplantılarınız sırasında daima şirketinizin yanında bulunur. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizin sağladığı iletişim kolaylığı sayesinde detaylarla biz ilgilenirken, siz yalnızca toplantılarınıza odaklanırsınız.

Partner Search

Tedarikçi araştırması

Yabancı bir şirket için yeni bir pazarda standartlara uygun üretim yapan, birlikte çalışabileceği doğru ve güvenilir tedarikçileri bulmak kolay olmayabilir. Ekibimizin uzmanlığı ve tecrübesi sayesinde şirketiniz için en uygun tedarikçileri bulmak düşündüğünüzden çok daha kolay olacak!

Türkiye, Avrupa’ya yakın konumu, güçlü endüstriyel geçmişi ve uygun maliyetli işgücü gibi avantajlı yönleri sayesinde şirketiniz için en doğru üretim bölgesi olacaktır.

Ekibimiz, ihtiyaçlarınızı belirlemek üzere yaptığı analizler ve titiz araştırmalar sonucunda size en uygun tedarikçileri tespit ederek üretim projenizin her aşamasında size destek olacaktır.