İş Yönetimi

umbrella company / PEO service in Turkey

Türkiye’de yabancı sermayeli şirket kurma ve süreç yönetimi

Türkiye’de halihazırda bir şirketiniz olabilir ya da yeni bir şirket kurmayı planlıyor olabilirsiniz. Şirketinizin kuruluş sürecinde aşağıda göreceğiniz hizmetlerimizle ya da ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabileceğimiz hizmetlerimizle yanınızda olmaya hazırız:

  • Hosting / Ofis Kiralama Hizmetleri
  • Sanal ofis hizmetleri
  • Profesyonel işe alım ve headhunting hizmetleri
  • Çalışanlar İçin Oryantasyon ve Destek Hizmetleri
DETAYLAR İÇİN

Profesyonel işe alım ve headhunting hizmetleri

ERAI Türkiye’nin deneyimli işe alım ekibi şirketiniz için en uygun adayı bulmak için çalışır ve dünyaca ünlü işe alım hizmeti veren şirketlerin yöntemleri ile araştırmalarını yaparak ideal adayı bulur. Çalışma yöntemlerinizin başarısı, işe alım hizmetimizden yararlanan şirketlerce onaylanmıştır.

DETAYLAR İÇİN

Profesyonel işveren hizmetleri (PEO Hizmeti)

Bürokratik süreçlerle uğraşmadan, sadece sizin şirketiniz için çalışmak üzere Türk veya yabancı bir personel istihdam edebilir ve hatta Türkiye’de yasal bir şirket kurmadan bir ya da birden fazla çalışanı işe alabilirsiniz. Profesyonel İşveren Hizmetimiz sayesinde çalışanlarınızı ERAI Türkiye bordrosu üzerinden işe alarak piyasayı test edebilir ve zaman kaybetmeden işlerinize odaklanabilirsiniz.

DETAYLAR İÇİN

Şirket faaliyetlerinin yönetimi

Maliyetleri azaltmanın ve bürokrasiyle daha az uğraşmanın en kolay yolu olarak şirket faaliyetlerinin yönetimi şirketler arasında oldukça popüler hale geliyor. Günümüzde uluslararası büyük firmalar bile dış kaynak kullanımı seçeneğine başvururken bu hizmet, kobi ya da start-upların da hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır.

Profesyonel ekibimiz ve iş ortaklarımız aracılığıyla gerçekleştirilen işletme yönetimi hizmeti aşağıdaki alanları içermektedir:

İştiraklerin oluşturulması ve idari yönetimi

Bu hizmet, kendi kuruluşu ile Türkiye pazarında kurmak isteyen herhangi bir şirket içindir. Bu eylem, ERAI Türkiye ekibinin işgücü süreci boyunca üstesinden gelmeyi taahhüt ettiği çok sayıda çok ağır idari görevi bir araya getirirken, sadık ortaklarının desteğiyle birlikte know-how’a sahip iştirakler oluşturma konusunda uzmanlığını sağlar.

Yasal Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri

ERAI Türkiye etkinliklerini ve verimliliklerini defalarca kanıtlamış olan deneyimli hukuk uzmanları ve danışman ekibi sayesinde, geleneksel yollardan yapıldığında çok zaman alan belirli projelerin hızla ilerlemesini sağlayarak işlerinizi kolaylaştırır.

Finansal Yönetim

Muhasebe ve finans uzmanlarından oluşan deneyimli ekibi sayesinde ERAI Türkiye, bordro yönetimi, sigorta ve benzeri alanlarda tüm finansal faaliyetlerinizi yönetebilir.

Back Office / Satış Destek Hizmeti (BPO)

ERAI Türkiye ekibi olarak Türkiye’den yaptığınız satışların takibi konusunda da size destek oluyoruz. Gerçekten de birçok yabancı şirket ERAI Türkiye’ye back-office / satış destek hizmetlerini emanet ederek, sadece satış ve pazarlama aktivitelerine odaklanmıştır.

DETAYLAR İÇİN