İş Aktivitelerinin Yönetimi

Maliyetleri azaltmanın ve bürokrasiyle daha az uğraşmanın en kolay yolu olarak şirket faaliyetlerinin yönetimi şirketler arasında oldukça popüler hale geliyor.

Günümüzde uluslararası büyük firmalar bile dış kaynak kullanımı seçeneğine başvururken bu hizmet, kobi ya da start-upların da hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır.

Şirket faaliyetleri yönetimi hizmetimizle, şirketinizin Türkiye'deki idari, finansal, yasal ve ticari faaliyetlerini destekliyoruz ve bu sayede sizin sadece satış ve iş geliştirme aktivitelerinize odaklanmanızı ve aynı zamanda cironuzu arttırmanızı sağlıyoruz.
Profesyonel ekibimiz ve iş ortaklarımız aracılığıyla gerçekleştirilen işletme yönetimi hizmeti aşağıdaki alanları içermektedir:

Bağlı şirket/Şube kuruluşu ve idari hizmetlerin yönetimi

Bu hizmet Türkiye’de kendi işini veya şirketinin Türkiye şubesini kurmak isteyen şirketlerin bütün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Şirket kuruluşu aşamasında yapılması gereken tüm bürokratik işlemleri titizlikle takip edip sizin adınıza ilgilenirken, siz sadece işinize odaklanarak gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Deneyimli ve bilgili ekibimiz ve partnerlerimiz şirketinizin kuruluş aşamasındaki her detayla ilgilenecek.

Yasal Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri

ERAI Türkiye etkinliklerini ve verimliliklerini defalarca kanıtlamış olan deneyimli hukuk uzmanları ve danışman ekibi sayesinde, geleneksel yollardan yapıldığında çok zaman alan belirli projelerin hızla ilerlemesini sağlayarak işlerinizi kolaylaştırır.

Finans ve vergi yönetimi hizmeti

Deneyimli ve alanında uzman muhasebe ekimizi, mali müşavirimiz ve vergi danışmanlarımız sayesinde ERAI Türkiye olarak tüm finansal aktivitelerinizde size destek oluyor. Genel muhasebe, vergi ve sigorta ödemeleri, bordrolama hizmetleri ve diğer ödemelerinizle sizin adınıza ilgileniyoruz. Vergi uzmanlarımız son kanun ve mevzuatlara göre işlemlerinizi hallederken şirketinizin finansal güvenilirliğini ve markanızın itibarını korur.

Satınalma Yönetimi Hizmetleri

Her şirketin kendine özgü işleri ve süreçleri için satın alınması gereken belirli ihtiyaç ve hizmet kalemleri vardır. ERAI Türkiye en küçüğünden en büyüğüne kadar, müşterileri adına tüm satın alma süreçlerini gerçekleştirir. Şirketinizin ihtiyaçları olan ürünü ya da hizmeti, en uygun fiyatları bulur ve alternatifleriyle beraber tarafınıza sunar. Talep edildiği takdirde satın alma işlemini de şirketiniz adına gerçekleştirir.

IT Destek Hizmetleri

ERAI Türkiye, kiralama hizmeti verdiği şirketlere IT yönetim hizmeti sunmaktadır. Çözüm ortaklarımızın desteğiyle IT ile ilgili komple hizmet verebilmektedir. Bu hizmetimiz sayesinde IT ile ilgili her şeyi bize bırakarak sadece işinize odaklanabilirsiniz.

Back Office / Satış Destek Hizmeti (BPO)

ERAI Türkiye ekibi olarak Türkiye'den yaptığınız satışların takibi konusunda da size destek oluyoruz. Gerçekten de birçok yabancı şirket ERAI Türkiye'ye back-office / satış destek hizmetlerini emanet ederek, sadece satış ve pazarlama aktivitelerine odaklanmıştır.
Bu hizmet, ihtiyaçlarınıza özel olarak; potansiyel müşterilerinizle bilgi paylaşmak için arama yapma, randevu alma, e-posta gönderme, broşür veya diğer belgelerin tercüme edilmesi, numune gönderimi ve özel prosedürlerle ilgilenme gibi çözümleri içerir.