Profesyonel işveren hizmetleri (PEO Hizmeti)

umbrella company / PEO service in Turkey

Neler sunuyoruz?

PEO hizmetimiz sayesinde, işveren şirket yasal ve idari işlerle uğraşma zahmetinden kurtulurken; çalışan, işverenin talimatlarına göre işine odaklanır ve maaşlı statünün avantajlarından da yararlanır. Bu statü ayrıca şirketin yasal bir yapı oluşturmak zorunda kalmadan bağımsız olarak Türkiye pazarında faaliyetlerini yürütmesini sağlar.

Uluslararası şirketler, Profesyonel İşveren Hizmetleri aracılığıyla yeni girecekleri pazarlarda şirket kurma riskini almadan potansiyellerini test etme imkanı bulurlar. Çoğu şirket, somut ve tatmin edici Profesyonel İşveren Hizmetlerimiz sayesinde bir şirket kurmaya ihtiyaç duymaz. Bu hizmetimiz ayrıca, bir fikrin veya ürünün fizibilitesinin ve pazara uygunluğunu test etmek için de tercih edebilir.

Erai Türkiye olarak, çalışma arkadaşlarınızı / çalışanlarınızı ekibimizin yeni bir üyesi olarak benimsiyoruz ve her türlü istek ve ihtiyaçlarında yanlarında oluyoruz. Bu sayede çalışanınızın işvereninden beklentilerini karşılamanızda size destek olurken, Türkiye’deki faaliyetlerinizin gerektirdiği tüm yasal ve idari süreçleri de sizin adınıza yürütüyoruz. 2006 yılından beri 50’den fazla şirket bu hizmetimizden faydalanarak işlerini geliştirdi. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Partner Search

Avantajları nelerdir?

Esneklik

  • Şirketin ihtiyacına göre daha etkin istihdam
  • İdari işlerin ve personel yönetiminin Türkiye pazarının şartlarına uygun şekilde dış kaynaklar tarafından görülmesi
  • Geçici / dönemsel ihtiyaçların kolayca giderilmesi
  • Nitelikli personellerle çalışma imkanı (satış uzmanı, mühendis, bölge müdürü, vb.)

Kolay yönetim

  • Çalışanların etkili ve sorunsuz yönetimi
  • Çalışanınızın ihtiyaç duyacağı tüm yan hakların sağlanması (araç kiralama, yol yardımı, yemek yardımı, özel sağlık sigortası, hayat sigortası) ve masraf yönetimi

Daha fazla kontrol

  • Yönetilebilir finansal yatırım ve minimize edilmiş riskler
  • Türkiye’deki faaliyetleriniz için gerekli tüm hizmetleri sağlayan tek tek bir hizmet sağlayıcı ile çalışmak
Partner Search

PEO'nun üç aktörü

Ana işveren, Türkiye’de şirket kurmadan, lokal çalışan istihdam etmek isteyen yabancı şirket

Bordro şirketi (ERAI Türkiye), çalışanın bir iş sözleşmesi imzalamasını ve müşteri şirketin faaliyetlerine uygun bir performans göstermesini garanti eden lokal firma.

Çalışan, bordro şirketi ile sözleşme imzalayan ve tamamen ana işveren için çalışan kişi.