Tüm çözüm ortaklarımızı keşfedin!

ERAI Türkiye, farklı ülkelerden, kamu ve özel kuruluşlar içinden pek çok çözüm ortağıyla yakın iş birliği içinde çalışır. Amacımız, Türkiye’de gerçekleştirmeyi planladığı projesi hakkında bize danışan şirketlere mümkün olan tüm araçları sağlamaktır.

Türkiye'de aşağıdaki hizmetleri sağlamak üzere Business France'ın Team France Export resmi ortaklarından biri olan OSCI (Les Entrepreneurs de l'International) üyesiyiz:

Bağlı şirket / şube kuruluşu ve süreç yönetimi (Anahtar teslimi operasyonel faaliyet yönetimi, profesyonel işe alım ve headhunting hizmetleri, profesyonel işveren hizmetleri, Çalışma izni)

Ofis kiralama (VIE konaklama, Profesyonel ofis kiralama, ortak çalışma alanları, toplantı odaları, Ticari faaliyet yönetimi, İşe Alım, Maaş yönetimi, Sekreterlik, Sanal ofis hizmetleri …).

ERAI Türkiye, Türkiye pazarında uzman bir hizmet sağlayıcı olarak Wallonia - AWEX Export tarafından sertifikalandırılmış tek firmadır. İhracat Danışmanlığı alanında uzmanlardan alacağınız destek sayesinde işlerinizi hızla büyütebilir, stratejinizi iyileştirebilir, gerekiyorsa bir ihracat departmanı kurabilir, detaylı bir pazar araştırmasına sahip olabilir, sizin adınıza yapılacak müşteri ve iş ortağı araştırması sonucunda ideal iş ortakları ile tanışabilir ya da uluslararası ihalelere katılabilirsiniz.
Bizimle çözüm ortağı olmak isterseniz, iletişime geçmekten çekinmeyin!

Türkiye'deki Fransız Ticaret ve Sanayi Odası, 1885 yılında İstanbul'da kurulan yabancı ticaret odasıdır. Misyonu Fransa ile Türkiye arasında ikili ekonomik ilişkilerin gelişmesine katkıda bulunmaktır.