Müşteri Yorumları

Müşterilerimizden bazı referanslar

ERAI Türkiye ekibi 2006 yılında faaliyete başladığı günden bu yana müşterilerinde % 100’e yakın bir memnuniyet oranına ulaşma onuruna sahiptir. İşte ERAI Türkiye’nin en sadık müşterilerinin bazı referansları:

HUNTSMAN

Sector: Tekstil Kimyasalları

Yaklaşık bir yıl boyunca ERAI Türkiye ofislerinde, ekibin misafirperverliği ve profesyonelliği sayesinde çok dostane bir ortamda çalışma fırsatı yakaladık. Bu süre zarfında bizim için her detayı düşünüp işlerimizi kolaylaştırdılar. Ekibin yardımları ve konforlu ofisleri sayesinde rahatça çalıştığımız için çok memnun olduk. Biz kalıcı ofisimizi bulana kadar ERAI Türkiye ekibinin desteği sayesinde sadece işimize odaklandık. Ofislerinde geçirdiğimiz süre boyunca memnun kaldığımız hizmetlerini kesinlikle tavsiye ederiz.
REXOR

Lüks ürün, gıda ve güvenlik ürünleri ambalajları

Türkiye pazarıyla ilgilenmeye başladığımız bir dönemde sektördeki potansiyelimizi öğrenmek üzere ERAI Türkiye ile temasa geçtik ve şirketimiz için son kullanıcıları tespit etmelerini ve daha sonra da tespit edilen firmalarla toplantılarımızı organize edip bize o toplantılarda eşlik etmelerini talep ettik. En ince ayrıntısına kadar düşünülen ve organize edilen toplantılarımız oldukça başarılı geçti. ERAI Türkiye’nin ekibi bize her konuda yardımcı oldu ve sonrasında da mükemmel bir iş takibi ile bizi bilgilendirmeye devam ettiler. Bu projeyi yöneten proje sorumluları çok hevesli, becerikli ve sonuç odaklıydı. Gelecekte de profesyonel desteklerinden yararlanmaya devam etmek istiyoruz.
INFOR

Yazılım

2012 yılından beri ERAI Türkiye ofislerinde çalışan ekibimiz, sağlanan hizmetlerden ve ofisin konforundan son derece memnundur. Ayrıca çalışanlarımız için aldığımız PEO hizmeti sayesinde bürokratik süreçlerle vakit kaybetmeden sadece işimize odaklanıyoruz. ERAI Türkiye’nin hizmetlerini herkese tavsiye ederiz.
STEPAN EUROPE

Özel kimyasal üretimi

Ekibimiz 2016 yılından beri ERAI Türkiye ofislerinde çalışmaktadır ve hem ofislerin konforu hem de ERAI Türkiye ekibinin sunduğu hizmetler sayesinde küçük detaylarla vakit kaybetmeden tamamen işlerine odaklanarak çalışabilmektedir. Ekibin profesyonel yaklaşımı bürokratik süreçleri bizim için kolaylaştırarak ideal çalışma ortamında çalışmamızı sağlıyor.