Türkiye’de Şirket Kurmadan İş Kurma ve Süreç Yönetimi

Türkiye’de henüz tüzel kişi olarak var olmasanız da faaliyetlerinize başlayıp işlerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Bunun için ERAI Türkiye olarak aşağıdaki hizmetlerimizle size atacağınız her adımda destek olmaya hazırız:

İhtiyaçlarınıza uygun hizmetlerimizi seçerek vakit kaybetmeden Türkiye'deki faaliyetlerinize başlayabilirsiniz. İşletmeniz için en uygun çalışanı bulabilir veya yabancı çalışanınız için çalışma izni almanıza yardımcı olabilir ve şirketiniz için çalışmaya başlamasına yardımcı olabiliriz.
ERAI Türkiye olarak 2000'den fazla özgeçmişten oluşan bir veri tabanına sahibiz ve aynı zamanda kariyer siteleri üzerinden de araştırmalarımızı yürütüyoruz. Aradığınız pozisyona en uygun adayı seçmek için belirlediğimiz adaylarla ilk görüşmeyi yapıyoruz. Sizin için hazırlayacağımız kısa listeden sizinle birlikte seçilen aday üzerinde anlaştıktan sonra, PEO hizmetimiz sayesinde vaktinizi bürokratik prosedürlerle harcamadan çalışanınızın en kısa sürede işe başlamasını sağlıyoruz.

Bürokratik süreçlerin vakit almasından dolayı zaman ve çaba gerektiren tüm işlemleri sizin adınıza hallediyoruz ve böylece bir tüzel kişilik oluşturmadan da Türkiye'deki faaliyetlerinize başlamanızı sağlıyoruz. Türkiye’de şirket kurmadan önce, piyasayı araştırabilir ve hedeflerinize ulaşmak için faaliyetlerinize odaklanıp gerekli analizlerinizi yapabilirsiniz. Ekibimiz sizin adınıza tüm idari ve bürokratik konularla ilgilenecektir ve böylece size sadece işinize odaklanmak kalacaktır.